ЖК “Ваніль”
[комплекс завершено]
– життя вирує всіма барвами!

11/12/2020

Житловий комплекс “Ваніль” від забудовника “Будтранс” офіційно відкрили два роки тому. Він розташований неподалік Львова – у затишному куточку міста Винники. Зараз там проживає більше сотні сімей. Комплекс повністю відповідає вимогам та очікуванням мешканців.

ЖК “Ваніль” – це територія комфорту та затишку. Тут є все необхідне для спокійного, а головне безтурботного проживання. Мешканці комплексу мають власний простір – відгороджену прибудинковому територію з ландшафтним дизайном. Всередині облаштована зона для відпочинку зі сучасним ігровим майданчиком. Поки діти розважаються, батьки поряд насолоджуються прогулянкою.

Сучасні квартири з розумним плануванням, чисті та охайні під ‘їзди, домофони, гаражні бокси, пандуси – у ЖК “Ваніль” все прораховано до дрібниць. Тут лише залишається одне – насолоджуватися життям.

І як же без автостоянки. Власники автомобілів можуть не ламати голову, де залишити свій транспорт. На території комплексу є вдосталь місця, призначеного для паркінгу.

А ще, звісно, мешканці отримали зручну транспорту розв’язку, розвинену інфраструктуру та багато відпочинкових зелених зон.

Дякуємо, що обираєте нас!