Про компанію «Будтранс»

Компанія “Будтранс” працює на ринку будівельних послуг зі серпня 2003 року. За період нашої діяльності ми успішно збудували та ввели в експлуатацію понад 10 000 квадратних метрів нового житла. А це – сотні щасливих сімей, які отримали домівку своєї мрії!

Компанія “Будтранс” – це велика команда кваліфікованих фахівців зі всіх напрямків будівництва. Їхній професіоналізм є нашою головною перевагою. Завдяки якісній та продуманій роботі, ми зводимо доступне житло європейського рівня.

Прогресивні технології будівництва, будівельні матеріали найвищої якості та контроль на всіх етапах виконання! Нам важливо, щоб ви отримали не просто квадратні метри, а домівку своєї мрії. Тому ми пропонуємо апартаменти зі зручним та комфортним плануванням, відмінною звукоізоляцією, а ще високою енергоефективністю.

Наші будинки забезпечені безшумними ліфтами, системою безпеки та блискавкозахистом. Також щоразу ми дбаємо про сучасні комунікації з якісними інженерними системами. Це лише незначна частина надійних інновацій, які порадують кожного власника!

У нашому розпорядженні – вся необхідна техніка для введення будівництва. Це дозволяє демонструвати високі темпи будівельних робіт. І що важливо! За роки нашого існування – не було жодного (!) об’єкта зі зривом термінів здачі. Усі роботи ведуться вчасно, без затримок. Завдяки цьому наша компанія здобула репутацію надійного та відповідального забудовника.

Ми високо цінуємо вашу довіру, тому намагаємося відповідати всім чинним вимогам!

“Будтранс” – надійність з першої цеглини!